wtorek, 27 listopada 2012

Agnieszka Przybysz "Przyciągnij miłość"

Tytuł: Przyciągnij miłość

Autor: Agnieszka Przybysz

Wydawnictwo: Nowa proza

Liczba stron: 304

Rok wydania: 2012

ISBN: 978-83-7534-71-7

Cena: 35 zł

"Trzeba przyciągnąć, ogłuszyć i zaciągnąć przed ołtarz. A potem to już z góki..." Normana sposób na miłość

Każdy z Was z pewnością zderzył się już z serią "Przyciągnij...". Było już o sukcesie, było o zdrowiu i szczęściu, więc teraz kolej na miłość. Wszystkie te pozycje opierają się na tych samych zasadach, które niby intuicyjnie wszyscy znamy, ale jakoś z zastosowaniem nam nie idzie. Może więc warto, pomimo uśmieszku ironii pod nosem, sięgnąć po fachowy poradnik? W dodatku książeczka jest malutka i łatwo ją ukryć (tzn. tytuł) w dłoniach tak, aby postronni świadkowie nie patrzyli na nas z litością i współczuciem. Lekturę czas zacząć!

Jesteś samotny i nieszczęśliwy? a może jednak masz partnera, tylko że się przy nim dusisz? Rodzina cię nie docenia? praca wzbudza rządzę krwi? beczysz nocami do poduszki, bo jesteś gruby, brzydki i nikt cię nie kocha? Weź się ogarnij i uświadom sobie, że skoro Bóg stworzył cię na własne podobieństwo, to przecież nie może być aż tak źle! Oczyść swoje czakry, wypisz na kartce za co SIEBIE kochasz i kup sobie to, o czym dawno już marzyłeś, ale uważałeś że cię na to nie stać. Bądź szczęśliwy, bo jesteś tego szczęścia wart. Zamów w menu wszechświata partnera idealnego i poczekaj spokojnie, bez desperacji, na realizację pragnienia. Nie zamykaj się w sobie i nie wmawiaj sobie, że nic się nie uda...UDAĆ SIĘ MUSI I JUŻ! Śmierdzi ci to banałem? A czyż szczęście nie jest rzeczą banalną i jednocześnie najbardziej przez nas pożądaną? Nie bój się świata, życia i zmian, bo przecież każdy dzień może być twoją przygodą i podróżą ku lepszemu :)

Szczerze mówiąc, to podchodziłam do tej książki z wielkim sceptycyzmem i przekonaniem, że to jakieś bzdury dla naiwnych. Bardzo się pomyliłam! Mimo że mam już partnera i jestem szczęśliwa w swoim życiu, to poradnik "Przyciągnij miłość" bardzo mi pomógł i utwierdził mnie w słuszności moich obecnych działań. Jednocześnie dowiedziałam się, jak fatalnie kierowałam swoim życiem jeszcze rok temu, kiedy toczyło się ono zupełnie innym torem. Teraz już wiem, gdzie dokładnie popełniałam błędy i gdzie obecnie ich unikam wprost idealnie ;)Niestety nie każdy potrafi tak nagle zmądrzeć sam z siebie i zrozumieć, że sam sprowadza na siebie niemalże wszystkie swoje krzywdy i zmartwienia. Jakkolwiek głupio by to nie brzmiało, to ćwiczenia psycho-fizyczne, które proponuje nam autorka, są bardzo skuteczne i odprężające. W książce znajdują się również przykłady prostych testów i zadań, dzięki którym dokładniej określimy swoje potrzeby i to, czego absolutnie w swoim życiu nie chcemy. Język książki jest bardzo przyjemny w odbiorze, mam wrażenie że autorka traktuje swoich czytelników jak najlepszych przyjaciół, którym nie tylko szczerze radzi ale i wyznaje swoje własne błędy i doświadczenia. Całość czyta się lekko i bardzo szybko, a rozmiar książki pozwala nosić ją ze sobą praktycznie wszędzie. Jeżeli nadal nie czujecie się przekonani to wspomnę jeszcze, że w środku znajdziecie świetny i praktyczny poradnik odnośnie zakładania kont na portalach randkowych. Autorka "solidnie" przygotowuje nas do tematu, ale nie nachalnie i bez stwierdzenia, że to absolutnie genialne posunięcie.

Za poznanie sekretów miłości udanej, dziękuję serdecznie wydawnictwu Nowa Proza :)

2 komentarze:

  1. odpuszczę, jak na razie wole nie przyciągać miłości :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lekka, łatwa, przyjemna... Przeczytałam i miło wspominam;)

    OdpowiedzUsuń